Narodil jsem se v Ostrově u Karlových Varů. Kameraman a fotograf, který spíše než technickou dokonalost snímku ocení vyjadřovací hodnotu. Pokud zrovna nemám po ruce fotoaparát, vytáhnu telefon, protože na zachycení okamžiku je často jen jeden pokus.

Od mládí se zajímám o obraz a to jak o video, tak i fotografii. Nejraději jsem pracoval se starými analogovými stroji jako Praktica, kde jsem se učil vše ručně nastavit a kde je omezený počet snímků na filmu, a díky tomu jsem více přemýšlel o každé fotografii. Při nástupu digitální éry a hlavně rozmachu fotomobilů jsem podlehl kompaktnosti, fotoaparát na nějaký čas odložil do skříně a většinu fotografií pořizoval právě telefonem.

Po vystudování Střední průmyslové školy v Ostrově jsem si splnil svůj sen a začal studovat kameru na Vyšší odborné škole filmové v Písku, kde jsem se mohl naplno věnovat natáčení a fotografování. V roce 2007 jsem školu úspěšně ukončil, začal pracovat jako kameraman v ostrovské místní televizi a později přešel k celoplošné CNN Prima News jako regionální kameraman v Karlovarském kraji, kde dodnes zajišťují zpravodajství.

Ve svém volnu rád cestuji a fotografuji vše zajímavé co na cestách potkám.