Dlouhodobě spolupracuji s lektorem jógy smíchu a terapeutem Vladimírem Palečkem. Natočil jsem s ním několik videí, kde můžete procvičit své bránice, trochu se zasmát a zároveň udělat něco pro své zdraví. Postupně budou přibývat další videa.

Více podrobností zde.

01 .Roztleskávání [4K]

Roztleskávání, skandování. Roztleskávání, skandování je vhodná forma rozvičení před dalšími smíchocviky, které na to plynule navazují.

Tleskání - stimulace akupresurních bodů na rukách, zvyšovaní úrovně energie. Synchronizace s korespondujícími pohyby nohou. Skandování s pohybem Ho, Ha, Ha. Dochází k vydatnému vydechování, které přichází z břicha a stimuluje dýchání bránicí. Efekt zvyšuje pocity radosti a štěstí.

02. Tanec jógy smíchu [4K]

Snížení tenze v těle. Synchronizace s korespondujícími pohyby nohou. Dochází k vydatnému vydechování, které přichází z břicha a stimuluje dýchání bránicí. Efekt zvyšuje pocity radosti a štěstí. Otevírá dětskou radost a kreativitu. Pozitivní emoce.

03. Lachtan [4K]

Lachtan (z dílny Vladimíra Palečka) - cvičení hravého smíchu. 

Účinky cviku: Stimulace akupresurních bodů na rukách, zvyšování úrovně energie. Probouzí naše vnitřní dítě a hru. Pozitivní emoce. Pomáhá zmenšit zábrany a stud. Mění simulovaný smích v ničím nepodmíněný smích.

04. Smích sám sobě [4K]

Pomáhá nebrat se příliš vážně. Uvolnění napětí mimických svalů ve tváři a klesnutí dolní čelistí.

05. Hádací smích [4K]

Cvičení hravého smíchu. Pomáhá uvolnit agresi a napětí v těle, zmenšit zábrany a stud. Mění simulovaný smích v ničím nepodmíněný smích.